fbpx

“Uczę medialnie” – Materiały dla nauczycieli  Program partnerski 

Zarejestrowanie się jako Partner w Programie Partnerskim “Uczę medialnie – Materiały dla nauczycieli oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie poniższych warunków.

Warunki korzystania z usługi

Administratorka “Uczę medialnie – Materiały dla nauczycieli” zastrzega sobie prawo do aktualizacji i zmiany Regulaminu. Wszelkie nowe funkcje, które rozszerzają lub ulepszają obecny Program, w tym udostępnienie nowych narzędzi i zasobów, podlegają Warunkom świadczenia usług. Dalsze korzystanie z Programu po wprowadzeniu takich zmian stanowi zgodę na takie zmiany.

Naruszenie któregokolwiek z poniższych warunków spowoduje zamknięcie konta i utratę wszelkich zaległych płatności prowizji partnerskich uzyskanych podczas naruszenia. Użytkownik zgadza się korzystać z Programu Partnerskiego przestrzegając poniższych zasad.

Warunki konta

Aby wziąć udział w tym Programie, musisz mieć ukończone 18 lat.
Rejestracja kont poprzez boty, niezweryfikowych adresów e-mail  lub poprzez inne zautomatyzowane metody jest niedozwolona.
Jeśli chcesz korzystać z programu partnerskiego musisz podczas rejestracji podać swoje pełne imię i nazwisko, prawidłowy adres e-mail i wszelkie inne informacje wymagane w celu zakończenia procesu rejestracji.
Twój login może być używany tylko przez jedną osobę – pojedynczy login udostępniony wielu osobom jest niedozwolony.
Jesteś odpowiedzialny za utrzymanie bezpieczeństwa swojego konta i hasła. “Uczę medialnie – Materiały dla nauczycieli” nie ponosi odpowiedzialności za brak bezpieczeństwa w zakresie danych do konta i nie zachowanie zasad bezpiecznego logowania do programu partnerskiego.

Jako Partner ponosisz odpowiedzialność za całą opublikowane treści i działania, które wykonasz na swoim koncie partnerskim.
Jedna osoba lub podmiot prawny nie możesz posiadać więcej niż jednego konta. Użytkownik nie może używać Programu Partnerskiego w żadnym nielegalnym lub nieautoryzowanym celu. Użytkownik nie może, w ramach korzystania z Usługi, naruszać jakichkolwiek praw w tym między innymi praw autorskich.

Nie możesz używać Programu Partnerskiego, aby zarabiać na zakupionych przez siebie produktach ze sklepu “Uczę medialnie – Materiały dla nauczycieli“.
Wszelkie materiały graficzne, banery i inne materiały promocyjne są udostępniane na zasadach ogólnych i są objęte prawami autorskimi. 

Po zapisaniu się do Programu Partnerskiego zostanie Ci przypisany unikalny Kod Partnerski. Użytkownik może umieszczać linki, banery lub inną grafikę, którą dostarczamy wraz z kodem partnerskim na swojej stronie, w wiadomościach e-mail lub w innych kontaktach. Projekty grafik mogą ulec zmianie. O wszelkich zmianach zostaniesz poinformowany e-mailowo. 

Aby umożliwić dokładne śledzenie, raportowanie i naliczanie opłat za polecenie, udostępnimy Ci specjalne formaty linków, które będą używane we wszystkich linkach między twoją witryną a sklepem “Uczę medialnie” – Materiały dla nauczycieli. Musisz upewnić się, że każdy z linków między twoją witryną a “Uczę medialnie” – Materiały dla nauczycieli kieruje do właściwej strony. Linki do “Ucz medialnie” – Materiały dla nauczycieli umieszczone na Twojej stronie zgodnie z niniejszy Regulaminem i umową partnerską o współpracy,  które będziesz wykorzystywać do polecania produktów ze sklepu są linkami specjalnymi. Otrzymasz za nie prowizję jeśli inny użytkownik (nie posiadający konta partnerskiego na stronie “Uczę medialnie” – Materiały dla nauczycieli  zakupi produkt z Twojego polecenia. 

Pamiętaj aby sprawdzać działanie linków partnerskich przed ich umieszczeniem. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe umieszczenie linków partnerskich. Prowizje będą wypłacone na podstawie wynagrodzenia wygenerowanego z miesięcznego raportu dostępnego na podstawie statystyk linków partnerskich dostępnych na koncie każdego partnera zarejestrowanego w serwisie. 

Linki partnerskie powinny wskazywać stronę promowanego produktu.

Opłaty za polecenie / prowizje i płatność

Aby sprzedaż produktu była uprawniona do otrzymania opłaty za polecenie, klient musi kliknąć link specjalny ze swojej witryny, wiadomości e-mail lub innej komunikacji na https://kingamzyk.pl/kursy/ i zrealizować zamówienie na produkt w trakcie tego okresu. 

Prowizja zostanie wypłacona za linki, które są automatycznie śledzone i zgłaszane przez wewnętrzne systemy serwisu.  Prowizja nie zostanie wypłacona poprzez zgłoszenie, że ktoś dokonał zakupu z polecenia lub wprowadził kod referencyjny, który nie był śledzony przez nasz system. Prowizje są wypłacane zarejestrowanym partnerom powiadającym sformatowane specjalne linki, które są automatycznie śledzone przez nasze systemy. Zastrzegamy sobie prawo do dyskwalifikacji prowizji uzyskanych w wyniku oszukańczych, nielegalnych lub nadmiernie agresywnych, wątpliwych metod sprzedaży lub marketingu. Wysokość prowizji za każdą pozytywnie zakończoną transakcję wynosi 10% wartości sprzedaży dla wszystkich kategorii w programie. Prowizje będą wypłacane po 20 dniu każdego miesiąca od drugiego sprzedanego produktu. 

Akceptacja sprzedaży z polecenia Partnera, czyli czas od momentu kliknięcia na produkt do momentu dokonania zakupu produktu w sklepie “Ucze medialnie – Materiały dla nauczycieli wynosi 30 dni. Każda aplikacja Partnera wymaga weryfikacji i akceptacji administratora.

Użytkownik nie może wydawać komunikatów prasowych dotyczących niniejszej Umowy lub udziału w Programie; takie działanie może skutkować usunięciem konta. 

Niedozwolone jest używanie słów kluczowych używanych do promocji produktów objętych programem partnerskim: uczemedialnie, kingamzyk, kingamzyk.pl oraz literówki i frazy powiązane.

Administrator zastrzega, iż w dowolnym momencie działania programu może dokonywać zmian w zakresie wybranych produktów dostępnych w sprzedaży:
dodawać i usuwać kody zniżkowe, dodawać i usuwać banery reklamowe, dodawać i usuwać przeceny poszczególnych produktów lub grup produktów,

Administrator ma prawo usunąć Partnera ze swojego programu, bez wcześniejszego ostrzeżenia, jeśli Partner nie stosuje się do regulaminu zamieszczonego na stronie kingamzyk.pl/kursy/. Nie jest dozwolone:
a) zamieszczanie ofert na stronach zawierających obrazy lub treści, które w jakikolwiek sposób są: obsceniczne, pornograficzne, grożące, obraźliwe, niezgodne z prawem, nienawistne, szkodliwe, nękające, rasistowskie, dyskryminujące lub w jakikolwiek sposób naruszające prawa autorskie lub prawa własności intelektualnej; 
b) używanie niedozwolonych technik promocji własnych stron internetowych tzn. Black hat SEO; 
c) generowanie sztucznego ruchu poprzez wykorzystywanie robaków śledzących, automatów klikających, rozsyłanie plików cookies, wymienianie lub nadpisywać cookies; 
d) organizowanie mailingu, który może zostać uznany za „spam” – przesyłanie wiadomości e-mail do odbiorcy, który nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości; 
e) przeciążanie strony stosując sztuczne zapytania; 
f) używanie niedozwolonych słów kluczowych wyszczególnionych przez Administratora w tym Regulaminie programu partnerskiego; 
g) stosowanie brand-bidding i innych nie wskazanych w Regulaminie niestosownych czynności naruszających prawidłowe wykorzystywanie linków partnerskich.  

 
Rejestracja
Logowanie

Close Menu
×
×

Koszyk